Rudina Dembacaj uron të ëmën për 8 Marsin: Gëzuar për shpirtin luftarak dhe qortimet…

128

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka uruar nënë e saj për 8 Marsin me fjalë shumë të ndjera. Ajo ka publikuar një foto pranë së ëmës në rrjetet sociale dhe i uron gëzuar për forcën, lotët dhe dashurinë që i ka dhënë gjatë gjiithë këtyre viteve.

“Gëzuar! Për shpirtin luftarak, forcën, ndjenjën, lotët, dashurinë, dhembshurinë, pasionin, hobin, shpërthimin, talentin, qortimin, përqafimin e puthjen e grave! Gëzuar e mos rreshtin së besuari, te njëra-tjetra”, ka shkruar ajo. /tvklan.al