Këngëtarja shqiptare debaton ashpër me prezantuesin në emision: “Mos e kruaj me mua vëlla”

189

Këngëtarja e njohur vlonjate Romina Aliaj ka qenë e ftuar në emisionin “Expuls” me Ronaldo Sharkën ku ka folur për debatin e ashpër me Ariana Çanin.

Ajo theksoi edhe një herë se nuk ka kënduar dhe nuk do të këndojë kurrë greqisht dhe në një moment tjetër moderatori ka përfituar nga çiltërsia e saj për ta ngacmuar pak për pamjen e jashtme. Ja replikat:

Romina Aliaj: Më fal Ronaldo, mos e kruaj shumë me mua me këto pyetje, të lutem. S’është pyetje kjo, s’ësht normale.

Ronaldo Sharka: Po Shqipëria nuk ka një pornostare, te ishte nga Vlora do ishte shumë bukur.

Romina Aliaj: Nga je ti nga Lushnja? Mos ka andej nga ty? Janë më seksi ato. Mos të dalim tani dhe racist. Nuk muk më pëlqen pyetja jote, është pyetje pa lidhje prandaj. Duhet të dish qe kë ke përballë qe të bësh dhe pyetjen!