Iu sekuestruan 250 mijë euro dhe 160 milionë lekë/ Gjykata e Posaçme liron mjekun Edvin Priti

143

Gjykata e Posaçme, liron kardiologun Edvin Prifti. Mjeku u arrestua pasi iu sekuestruan 250 mijë euro dhe 160 milionë lekë, gjatë kontrollit të ushtruar në banesë dhe në zyrë.

- PUBLICITET -

Sipas gazetares së “BalkanWeb” Klodiana Lala, ka mbetur në fuqi masa e pezullimit nga ushtrimi i detyrës.

- PUBLICITET -