Nuk u mblodh sot Komiteti Teknik i Ekspertëve, çfarë ndodhi?

90

Të premten e kaluar Ministria e Shëndetësisë paralajmëroi se do të mblidhej Komiteti Teknik i Ekspertëve ditën e martë për vendosjen e masave të reja anti-Covid.

- PUBLICITET -

U tha se do të viheshin masa më të rrepta parandaluese ama mbledhja e tyre sot u anulua dhe të gjithë donin të dinin arsyen. Silva Bino deklaroi se Komiteti do të mblidhet por mbledhjen e tyre e vendos drejtuesja.

“Do mblidhemi, por duhet të pyesni kryetaren. Presim të na mbledhë kryetarja”, u shpreh Silva Bino.

- PUBLICITET -