Kujdes, këto shenja të Horoskopit do të kenë një mars të vështirë në dashuri

248

Muaji Mars do të sjellë probleme dhe pengesa për disa shenja të Horoskopit. Nëse i përkisni njërës prej këtyre shenjave, nuk keni pse të panikoseni ose të keni frikë, por mjafton të tregoheni të kujdesshëm dhe të përgatitur për të menaxhuar çdo çështje, shkruan abcnews.al.

- PUBLICITET -

Shigjetari

Me Marsin, marrëdhëniet tuaja profesionale dhe intime do të jenë në një zonë “lufte” dhe grindjesh midis jush dhe palës tjetër. Një koleg apo partneri do të ketë mosmarrëveshje me ju dhe do të jetë mjaft e vështirë të komunikoni dhe për gjërat më të thjeshta. Kaosi dhe çrregullimi do të mbizotërojë në shtëpinë tuaj me Hënën e Re me datë 13, ku do të ishte mirë të mbash një prapavijë në atë që po ndodh dhe të premtohet ty dhe sidomos të mos përpiqesh të zgjidhësh çështjet familjare ose të pronës sepse do t’i ngatërrosh më keq.

Virgjëresha

Mes biznesit dhe karrierës, një gjë është e sigurt gjatë këtij muaji nuk do të merrni frymë. Jo vetëm sepse vetë puna ose kërkesat e të tjerëve do të rriten, por do t’ju duhet të përballeni me një konkurrencë të fortë dhe disa mosmarrëveshje. Njerëz të ndryshëm do t’ju tregojnë vazhdimisht, do t’i gjejnë idetë tuaja si të pasakta ose sjelljen tuaj do ta cilësojnë si joprofesionale. Do të ishte mirë të mos filloni as bashkëpunime apo një lidhje, sepse ka shumë të ngjarë që qëllimet të jenë të fshehura dhe do të zhgënjeheni me zhvillimet.

Binjakët

Ky muaj do t’ju stresojë vazhdimisht. Të tjerët ndoshta do të kenë problemin më të madh, por e vetmja gjë që do t’ju irritojë është se ata nuk do t’ju kuptojnë. Gjithashtu, ajo për të cilën duhet të keni kujdes janë aksidentet nga nxitimi juaj. Tundja e kokës dhe të qenit “po, çfarëdo që të thuash” nuk ju përshtatet. Do ta gjeni veten duke kundërshtuar gjithçka ose do të përpiqeni të tregoni gabimet e të tjerëve për të mbuluar tuajat.

Peshqit

Ky muaj sjell përçarje për mjedisin tuaj duke privuar relaksimin dhe paqen në familjen tuaj, për shkak të grindjeve midis anëtarëve. Të gjithë do të ndërhyjnë dhe të japin mendimet e tyre dhe për më tepër, do të keni konfuzione në çështjet e pronës. Përveç kësaj, ndoshta nuk do të përballeni me probleme të tjera, prandaj jeni dhe më të favorizuarit në mesin e këtyre shenjave. /abcnews.al

- PUBLICITET -