Deputeti zbulon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit, juristi i njohur e nxjerr ‘blof’ dhe bën deklaratën e papritur: Njëri prej tyre ka ndërruar jetë

161

Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar listën e kandidatëve që do garojnë në zgjedhjet e 25 prillit në siglën e Partisë Konservator. Lidhur me këtë ka reaguar juristi i njohur Romeo Kara. Juristi shprehet se një nga personat në listë ka ndërruar jetë para 4 muajve.

- PUBLICITET -

“Kur e ka bere kete listen ky “superdeputeti”? Ka mbi kater muaj qe ka nderruar jete nje nga personat në liste”, shkruan juristi në postimin e tij.

- PUBLICITET -