Nis procesi i vaksinimit të personaliteteve kundër virusit, aktorja Tinka Kurti injektohet e para

211

Procesi i vaksinimit të atyre që kryeministri Rama i ka quajtur personalitete ka nisur sot ne stadiumin Air Albania.

PUBLICITET

Personi i parë i cili ka hyrë për të bërë vaksinën është aktorja Tinka Kurti. Ditën e sotme në Tiranë, Elbasan, Vlorë, Shkodër, do të marrin vaksinën kundër virusit të moshuarit personalite.

Ndërkohë pritet që të marrin vaksinën dhe ish-presidenti Alfred Moisiu, si dhe aktori Reshat Arbana, Margarita Xhepa dhe personalitete të tjera.

PUBLICITET