Video/ Ahmetaj bën rolin e kamarierit dhe i shërben Ramës, ja kthen e zonja e shtëpisë

109

Kryeministri Edi Rama ka nisur herët ditën, duke inspektuar banesat e rindërtuara nga tërmeti në zonën e Durrësit.

- PUBLICITET -

Siç edhe është bërë “traditë” tashmë numëri një i qeverisë ka pirë raki me të zotët e shtëpisë, por kësaj herë servirësi ishte ministri i tij.

Teksa Rama po bisedonte me të zotin e shtëpisë, ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj u vetëofrua për t’u mbushur gotat, megjithatë e shprehu hapur pakënaqësinë që i la “puna”.

PJESË NGA BISEDA:

Arben Ahmetaj: Edhe iu shërbejmë…

Edi Rama: Shërben ai se…

E zonja e shtëpisë: Është më i ri ai!

Arben Ahmetaj: Po ç’i ri zeza unë…

Shiko minutën e 5

https://fb.watch/3HlH31LOOd/

- PUBLICITET -