HYRJELAJMEAKTUALITET“Më vjen turp që të kam kryeministër” Plas keq mes Ramës dhe...

“Më vjen turp që të kam kryeministër” Plas keq mes Ramës dhe komentuesit, ja si nisi ‘sherri’

Kryeministri Edi Rama njihet si një nga politikanët më aktivë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai ka patur dhe replika të forta me një nga komentuesit.

Ai e akuzuar se po marrin shtëpi dhe dëmshpërblime vetëm socialistët, ndërkohë që demokratët jo, kurse Rama i kujtoi ish-kreun e komunës Farkë.

Një ndjekës tjetër shprehet i turpëruar që e ka atë kryeministër, ndërkohë Rama e ka quajtur vulgar dhe ndotës mjedisi, për shkak të fjalorit të tij.

TE TJERA

spot_img