Çfarë nuk patë dje tek Zonë e lirë? Pamjet virale, analisti ushqehet në mes të emisionit (Video)

Bëri bujë të madhe mes dy gazetarëve dhe analistëve në Zonë e lirë.

Ndërsa Curri dhe Zyla kaluan në ofendime personale, Agron Gjekmarkaj po shijonte në maksimum debatin.

Ai është filmuar fshehurazi nga kameramanët tek ushqehej në studio.

Video e tij është bërë virale.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img