“Jazek iu qoftë”, Artan Hoxha del me reagimin e papritur pas deklaratës së kryeministrit Rama

209

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale në lidhje me deklaratën e kryeministrit Rama se të përfshirët në përgjimet e antima fias italiane kishin hapur një dyqan rrobash në Tiranë dhe media e transformoi dhe ambalazhoi lajmin sipas interesave të veta.

“Maf ioze idiote!!!

Kurseni për te mos paguar 20% dhe hapni vetem nje dyqan te “vockel” rrobash. Nderkohe paguani nje hale me pare per te blere gjithe median qe i prish terezine të madhit…

Jazek u qofte…”, shkruan Hoxha me ironi.