Infektohet me Covid, moderatorja e Top Channel, ajo tregon problemet që po kalon

104

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në ekranet televizive së fundmi.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është infektuar me Covid-19, duke lënë të kuptohet se kjo është arsyeja.

“Kur i ben fotot ne shtepi, nuk te lejojne te dalesh vetem, ky duhej të ishte ‘look-u’ im për ditëlindjen e Kiara Titos po covid ben te veten”, ka shkruar Nevina.

Siç duket ajo ka pasur më së shumti probleme me shijen këto kohë dhe ju ka kërkuar ndihmë ndjekësve të saj që të tregojnë si e kanë kaluar këtë moment të vështirë e të sikletshëm.