Vajza e re fut ne debat konkurentet. Por Atdheu ja cfare ben…

268

Vajza e re në Përputhen në Top Channel është Antonela, e cila në klipin e saj prezantues tha se la Italinë për të gjetur dashurinë.

- PUBLICITET -

Ajo menjëherë shprehu preferencat e saj:

“Më pëlqen Mevlani, që po bën si interesant tani dhe Atdheu”.

Pse pikërisht Mevlani e pyet Ledjana?

“Sepse ka kamën e mbarë dhe thashë ta filloj me të. Mund të përfundoj edhe me të se është shumë i mirë”, u shpreh Antonela duke thënë më tej: “Preferenca tjetër është Atdheu sepse është binjakët si unë. Dua të them diçka më pëlqejnë djemtë pak më mëdhenj në moshë”.

Melisa: Atdheu është i ri

 

Antonela: S’ka gjë e rrit vet

Melisa: Po jo moj motër se jam vetë këtu e rrit vetë

Antonela: Po ndoshta si pëlqejnë më kokëkuqet.

Ledjana: Ishalla je bjonde vetëm si pamje

 

Antonela: Jam brune nga truri dhe bjonde nga flokët.

- PUBLICITET -