Shoku i Stresit kërkon ndihmë nga burgu: O qelbësir më sill rroba dhe cigare

204

Klevioli, shoku i reperit Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka kërkuar ndihmë nga qelia e burgut.

- PUBLICITET -

Edhe pse i arr.estuar prej pothuajse 24 orësh, Klevioli, shihet që ka telefon në qeli, ku dhe ka filmuar veten duke folur.

“Gjithë këta po pyesin për Arkimedin, ku është Arkimedi, duan numrin e Stresit. Po pra po, Stresi te Londra,”- dëgjohet të thotë ai ndërkohë që në sy bien hekurat e dritares së qelisë.

Në një tjetër postim në Instastory, Klevioli i thotë Stresit se po bën bu.rgun e tij dhe se ai duhet t’i sjellë rroba dhe bukë.
“O qe.lbësir, për ty jam te burgu unë, që ta dish…ta dini dhe ju që po bëj burgun e Arkimedit unë..kupto ti Arkimed, dua rroba dhe cigare unë këtu tek burgu,”– shkruan Klevioli.

I riu është vënë në pra.nga një natë më parë. Dosja.al publikoi pamjet e arrestimit, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e pr.angosjes së tij.

- PUBLICITET -