Më e bukur e ëma se të bijat! Do mbeteni pa fjalë nga bukuria e nënës së këngëtares Adelina Tahiri

320

Këngëtarja Adelina Tahiri është mjaf aktive në llogarinë e saj në Instagram ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

 

Këngëtarja nuk i kursen fotot e shkëputura nga jeta luksove që ajo bën. Së fundmi, Adelina, ndau një foto me ndjekësit teksa pozoi me motrën dhe mamanë e saj, me të cilën rrë mbeu gjithë vëmendjen e ndjekësve.

 

‘Gjene të bukura ë? Kush është mami ketu dhe kush vajza’, shkroi Adelina krah fotos.

 

Lexo edhe:   Greta Koçi qenka shumë xheloze për kunatin: “Kur vjen Genci në shtëpi…