Rudina Dembacaj i tregon të gjitha: Në fillim e kisha shok Mark Frrokun, më pas më mori…

Edhe Rudina ka zgjedhur të bëjë në Instagram “lojën” që është bërë e famshme së fundmi ku ndjekësit i kërkojnë foto në momente të caktuara dhe ajo i publikon.

Siç dihet lidhja e saj me Mark Frrokun përbën mjaft interes për publikun dhe patjetër kërkesa për të publikuar foton e parë me ish-deputetin nuk ka munguar. Gjithahtu as foto e parë e Rudinës me Markun nuk mungoi dhe moderatorja shkruajti:

“Ishim shoqëri e sinqertë aso kohe”.

Siç ka rrëfyer edhe në intervista të ndryshme, Rudina dhe Marku ishin miq para se të niste romanca e tyre.

Gjithashtu ajo ka publikuar dhe një foto tjetër të cilën nuk e kemi parë më parë duke e shoqëruar me fjalët: “Pasi më v od hi zemrën”

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img