Sali Berisha i jep mesazhin e fuqishëm Bashës, ja çfarë thotë për …

294

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar koalicionin PD-LSI. Ai ka dhënë një mesazh për të gjithë elektoratin e djathtë që janë skeptikë.

- PUBLICITET -

Berisha ka thënë se një koalicion i tillë është jetik për largimin e Ramës nga pushteti.

“Këtij elektorati mund ti them që aleanca e PD me LSI është jetike për të përzënë Edi Ramën nga pushteti. I them nga ana tjetër që pas Ever Hoxhës,

kurrë shqiptarët nuk kanë pasur në krye një të keqe të tillë siç kanë Edi Ramën”, ka thënë Berisha në Ora News.

Lexo edhe:   Rrëfimi i Luljeta Bozos: Do përmirësoj gjendjen e pensionistëve dhe fushën e kërkimit shkencor