Kejvina Kthella filmohet në gjendje të de hur, nuk kontrollon dot veten

147

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka.

- PUBLICITET -

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “hot” me ndjekësit e saj.

Ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim në formë dhe gjithmonë të kuruar, në videon e mëposhtme shihet e de hur.

Pamjet janë publikuar në faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe siç duket ish-velina e ka tepruar me alk oolin.

- PUBLICITET -