Arbana Osmani ‘prezanton’ Diellin publikisht, por nuk është vetëm kaq por ajo …(video)

Nuk kishte pritur askush që në një kohë kaq të shkurtër, kur i biri është vetëm disajavësh, Arbana Osmani ta “prezantonte” atë publikisht, aq më tepër përmes një videoje.

Për një kohë shumë të gjatë, me Jonin, djalin e saj të madh, moderatorja e njohur e ekranit ka qenë e rezervuar për ta ndarë publikisht portretin e tij.

Por me Diellin, jo. Është dorëzuar. Ndoshta edhe sepse ky është një moment që nuk mund të mbahet dot për vete.

Megjithëse është gjithmonë e hapur për çdo pyetje në lidhje me vogëlushin, kur është fjala për portretin, Arbana nuk bënte marrëveshje.

Natyrisht, Dielli është ende shumë i vogël dhe nuk mund t’jua shuajë kureshtjen se cilit prind i ngjan më shumë, megjithatë kjo video emocionuese ju lë të kuptoni se edhe Eduarti është aq i përkushtuar ndaj të birit, sa edhe vetë Arbana ka treguar gjatë bisedave me fansat.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME