Babai i Klodianit rrefuzoi pensionin, Rama i shkon përsëri në shtëpi, ja pse nuk pranoi ofertën e qeverisë

Kreu i qeverisë Edi Rama ka shkuar për herë të tretë në banesën e familjes Rasha, djali i të cilëve Klodiani u va nga efektivi i “Shqiponjave”.

Ndërkohë sot, kryeministri Rama e ka vizituar familjen Rasha ku ka qendruar për disa minuta.

Kjo vizitë e kreut të qeverisë vjen një ditë pasi qeveria akordoi një pension special për këtë familje, ndërsa vásjen e tij, ende pa u dhënë fjala e fundit nga drejtësia e konsideroi aksidentale.

Babai i Klodian Rashës e konsideroi vendimin e qeverisë një vasje të dytë për familjen e tij, dhe tha se nuk kishte nevojë për para.

TE TJERA