“I vura flakën, tani vazhdoni…”/ Policia e kërkon në qiell e tokë, Stresi del live në Instagram

Reperi Arkimed Lushaj, gjithashtu i njohur me emrin e artit Stresi, ka folur për herë të parë nga arr.atia lidhur me pr.otestën e djeshme për Klodian Rashën, ku edhe vetë ishte pjesëmarrës.

Stresi ka marrë përsipër të gjithë organizimin e pro.testës, duke u shprehur se nuk kishin për qëllim të digjnin zbukurimet e Krishtlindjeve por situata doli nga kontrolli.

Gjatë rrëfimit të tij në një live me ndjekësit e tij, Stresi nuk e fshehu zem.ratën me kolegë, personazhe publikë dhe moderatorë që e kr.itikuan për aktet e pr.otestës, duke i of.enduar.

Ai paralajmëroi se nuk do të ishte në pr.otestën që do të zhvillohet sot, duke premtuar se do të ndodhej në shesh sa herë të kishte padrejtësi.

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...