Nuk keni për ti njohur, as njërën e as tjetrën : Ja se si dukej Eli Fara me Aurela Gacen para 18 vitesh

250

Këngëtarja e njohur e mirenjohur shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft modern në cdo dalje televizive dhe jo vetëm.

Së fundmi artistja Vip e skenes shqiptare duket se ka pasur nostalgji per vitet e kaluara dhe ka publikuar një foto të 18 viteve më parë, gjithmone pranë mikes së saj të ngushtë, këngëtaren Eli Fara.

Tek fotoja Aurela i ka pasur flokët në ngjyrë të kuqe dhe me një stil mjaft ‘trendy’ të kohës, ndërsa Eli ruan ende të njëjtën ngjyrë të zezë në flokët e saj.

Artistet perhere kane shfaqur afrimitetin e tyre dhe një miqësi tepër të ngushtë me njëra-tjetrën, përtej karrierës së tyre muzikore në skenën shqiptare.

Eli dhe Aurela me siguri duhet të kenë mall për këtë kohë, nga e cila me siguri ruajnë kujtimet më të bukura.