Shperthimi i forte ne Shkoder, lokali ne pronesi te nje femre…

296

Mbremjen e se merkures qyteti i Shkodres u trondit nga nje shperthim i fuqishem i ndodhur ne lagjen “Tom Kola” ne afersi te shkolles se mesme pyjore.

Shperthimi ka krijuar panik tek qytetaret pasi eshte ndjere ne te gjithe qytetin. I menjehershem ka qene edhe reagimi i uniformave blu te cilet kane shkuar ne vendin e ngjarjes duke u marre me prooceduart perkatese.

Nderkohe ne komunikaten zyrtare te policise behet me dije se lokali ne te cilin eshte vendosur lenda plasese eshte ne pronesi te shtetases me inicialen H.F 46 vjece.

Nuk dihen ende arsyeja e vendosjes se lendes plasese dhe nese shtetasja ne fjale ka pasur perplasje apo probleme me ndokend por pritet qe ne vijim policia te zbardhe edhe shkakun e kesaj ngjarjeje.