HYRJELAJMEHOROSKOPIHoroskopi ditor, e shtune date 14 nentor 2020

Horoskopi ditor, e shtune date 14 nentor 2020

Dashi

 

Sot do keni përsëri një problem të madh në lidhje me punën dhe një gjendje shpirtërore të rënduar për shkak të një vështirësie. Por gjithmonë me pak metodikë do ta arrini një projekt.

Demi

 

Keni humbur shpresën në Dashuri pasi keni abuzuar në disa raste dhe tashmë po mblidhni atë qe keni mbjellur. Por sot një person ju veshtireson në jetën erotike.

Binjaket

 

Do ndiqni një rrugë të gabuar për të përfituar një pozicion apo një punë që ka lidhje me karrierën. Ka mundësi që të ndesheni me katastrofën e Pandorës në fund.

Gaforrja

 

Duhet të ndiqni një rrugë më të qartë dhe të keshilloheni me njerez më konkretë që të shmangni disa çështje dhe rrëzime ligjore të cilat ju ngarkojne për të ardhmen me vështirësi.

Luani

 

Ajo cfarë keni në mendje ndoshta nuk do jetë konkretisht në shportën tuaj pasi dikush do ju manipulojë dhe do ju marri çdo gje që e mendonit se ishte juaja si materiale ashtu edhe shpirterore.

Virgjeresha

 

Pandora ju ndihmon sot duke qenë se ju mund te ruani stilin modest të pa egzagjeruar si në jetën personale ashtu edhe në projekte të ndryshme duke ruajtur ekuilibrat.

Peshorja

 

Do keni pak frikë pasi mendoni se dikush di një pikë tuajën të dobët dhe mund ta perdorë para se ju ta perdorni në interesin tuaj apo të punëve tuaja.

Akrepi

 

Ska asnjë dyshim që do ti thoni po edhe një gabimi te përseritur përsa i përket joshjes që do lejoni t’ju bejnë duke pranuar shigjetat helmuese të një mashtruesi erotik apo mashtrueseje.

Shigjetari

 

Duhet te hapeni më konkretisht me boten në kete periudhë dhe të mos mbylleni në një ambjent shumë personal apo me ngjyra që nuk është real ai që duket.

Bricjapi

 

Ka ardhur momenti që të kuptoni se kujt duhet ti besoni e kujt jo. Në të kundërt sot është dikush që ju pret në shteg tju mashtrojë dhe t’ju joshi për tju gallabëruar si egzistencë.

Ujori

 

Në një botë antifatike ju sot do zgjidhni konkreten pasi do keni parasysh që jeni person qe cdo zhgënjim nuk do ta falnit si egoizëm. Por sot doni konkretisht një dashuri konkrete dhe do filloni një marrdhënie të re.

Peshqit

 

Ju duhet një partner serioz që t’ju nxjerri nga një situatë shumë e mjegullt ku jeni komplet jashtë kontrollit sidomos në jetën personale e bashkëpunuese.

TE TJERA

spot_img