Nusja e Salës shkoi deri në Amerikë për një…/ O sa kam qarë… ma mori…

Blogerja Armina Mevlani në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” e ka shprehur hapur se blen rroba të përdorura dhe se nuk e ka problem fare.

Ajo ka treguar një ndër eksperiencat e saj në tregun e rrobave të përdorura në Los Angeles.

“Kur isha në Los Angeles në një dyqan të ”Vintage” pëlqeva shumë një fustan të viteve ’50, por nuk e mora dhe kur pashë një vajzë që e mori fillova të qaja.

Kur ka pasur gjëra që më kanë pëlqyer e kam blerë, nuk më ka bërë përshtypje që kanë qenë të përdorura. Ato kanë një farë vlere, mund ta kem marrë edhe për ta pasur si vepër arti”, tha Armina.

TE TJERA

spot_img