“Ti je injorant”, Arjan Konomi në kthetrat e Fatjonit dhe Anës, degjeneron debati

Puntata e ditës së djeshme në “Për’Puthen” ishte padyshim një nga puntata më tërheqëse e cila solli një konkurrentë të re në studio, ndërsa përçoi për publikun edhe një debat të fortë.

Gjatë shprehjes së mendimit, Fatjoni dhe Ana janë përplasur me opinionistin Arjan Konomi. Në momentin që hyri Ana, konkurrentja e re, Fatjoni i bëri një pyetje. Djali bukurosh e pyeti Anën se çfarë mendimi ka për të dhe lidhur me këtë opinionisti nuk ishte dakort.

Në replikën e tij, Fatjoni i tha Konomit se është injoranti i vetëm në studio. Gjithashtu opinonisti kritikoi dhe Anën, konkurrenten që hyri në fillim të emisionit duke i thënë se nuk i ka pëlqyer puthja që i ka dhënë Fatjonit në seritë e kaluara. Pas kësaj Ana i’u përgjigj se në emision është për qef dhe se do të bëjë çfarë t’i dojë zemra.

Horoskopi 21 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Do të shpërbleheni për vullnetin tuaj. Jini të qetë ndërsa merrni një vendim shumë emocional. Talentet tuaja krijuese do të rezultojnë të jenë shumë...

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...