Për herë të parë Marin Mema hap zemrën/ Flet për vajzën që ka 10 vite që do: Ajo është me flokët e zeza dhe duam të bëjmë dhe fëmijë!

Gazetari i njohur Marin Mema i ftuar para disa në nje emisiom ka hapur zemrën dhe ka folur për dashurinë e jetës dhe për planet e martesës.

Pyetja e Enos ka nxjerrë në pah edhe historinë e dashurisë 10-vjeçare. Ai i tha Marinit “Ti përse nuk e mban unazën në gisht? Edhe më beso mua, martohu. Nëse ke grua të mirë do jetosh mirë dhe do kënaqesh. Nëse nuk ke grua të mirë do mbetesh filozof”.

Marini më një buzëqeshje që e shoqëroi gjatë gjithë progarmit u shpreh se gruan e jetës e ka gjetur prej kohësh.

“E rëndësishme është që e kam gjetur prej shumë kohësh dhe them që tani të bëjmë një bebush të bukur dhe shumë të mirë ashtu siç jeni ju”,-u shpreh Marini.

Sa i përket emrave të fëmijëve, ai është shprehur se do të dëshironte emra shqiptarë. Për t’u rikthyer edhe një herë tek vajza e jetës, pyetjes se si e do gruan: brune apo bionde, ai tregoi edhe një detaj për të “Brune, siç e kam gjetur”.

Pra, Marini prej 10 vitesh jeton i lumtur, një histori të bukur dashurie!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...