Eduart Grishaj shijon shëtitjet e ëmbla me të birin pas lindjes se tij (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bekuan me një djalë pak ditë më parë. Çifit i vendosën emrin e veçantë, Diell.

Portretin e të voglit s’e kemi parë, por në rrjete sociale s’kanë munguar momentet e ëmbla me të. Së fundmi, babi Eduarti ka shijuar një shëtitje me të birin.

Në InstaStory ai ka ndarë një foto me të voglin e tij në karroc dhe me sa duket Eduartit po i pëlqen shumë statusi më i ri që ka marrë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...