“E duam njëri-tjetrin”, Donald Veshaj e thotë hapur për planet e së ardhmes me Borën

Lidhja e Donaldit dhe Borës, ishte kryefjala e mediave para disa muajsh, por ditën e dielë i ftuar në emisonin “Kush Luan” aktori bëri publike lidhjen e tij me moderatoren e njohur Bora Zemani.

Aktori i njohur u intervistua së fundmi për “After Party” i kanalit të moderatores së njohur, Luana Vjollca, i cili ka zbuluar më shumë rreth marrëdhënies së tij me Borën.

Ai tha se preferon më shumë që lidhjen e tyre ta mbajnë private sepse në fund të fund, ndodhen në krah të njëri-tjetrit për veten jo për të tjerët dhe si fillim dëshiron që t’i takojë familjarët e saj që të jetë më serioze lidhja e tyre dhe se të dy e duan njëri tjetrin duke dëshiruar që dasma e tyre të jetë private.

“Lidhjen dua ta mbaj private, si fillim dua ti takoj familjarët e saj që të mbaroj punë shpejt, të dy e duam njëri tjetrin dhe dasmën e dua private dhe një familje të mesme më pak”- është shprehur Donaldi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...