Shkoi ta gjente burrin në televizor por e hoqën, Shqipja rikthehet dhe ua bën 8 me 2: Atë që zgjoha unë t’i ta…

213

Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin “Përputhen” në Top Channel.

Ajo u largua nga emisioni rreth një javë më parë. Por, dje ajo ishte e ftuar në emisionin “Portokalli” për të marrë pjesë në një nga numrat e humorit tek rubrika “Përthithen”.

“Kam ardhur të kërkojn një djalë se burrat ja ku janë, dhe pse jo Mulin,” tha Shqipja. “Dhimon nuk e zgjedh ti, pa vdek unë,” tha aktorja Arjola Demiri në rol.

“Atë që e zgjedh unë askush nuk e merr morët vesh, ti bjonde kujdes se nuk e ke radhën sonte,” tha Shqipja