Shkoi ta gjente burrin në televizor por e hoqën, Shqipja rikthehet dhe ua bën 8 me 2: Atë që zgjoha unë t’i ta…

Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin “Përputhen” në Top Channel.

Ajo u largua nga emisioni rreth një javë më parë. Por, dje ajo ishte e ftuar në emisionin “Portokalli” për të marrë pjesë në një nga numrat e humorit tek rubrika “Përthithen”.

“Kam ardhur të kërkojn një djalë se burrat ja ku janë, dhe pse jo Mulin,” tha Shqipja. “Dhimon nuk e zgjedh ti, pa vdek unë,” tha aktorja Arjola Demiri në rol.

“Atë që e zgjedh unë askush nuk e merr morët vesh, ti bjonde kujdes se nuk e ke radhën sonte,” tha Shqipja

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...