“Shkarravina”/ Ori Nebijaj nuk tërhiqet pas sherrit me moderatoren

Moderatorja e njohur, Ori Nebijaj përmes një statusi në rrjetet e saj sociale, e cila ka treguar përshtypjen që kishte për programet e ditës së dielë, duke i quajtur ato “shkarravina” personazhet që shihte në ekran, megi nuk ka nguruar për të bërë një postim për këtë gjë duke u shprehur se është një fëmijë i ’96 dhe jo i viteve ’80 pak orë, pak orë pas postimit të Orit.

“Unë jam fëmijë i ’96. Nuk jam e viteve ’80 dhe s’më ka ngelur ora tek nostalgjia italiane, tek eleganca e mediasetit dhe mina e celentano. Unë jam rritur me Dicney Channel, serialet amerikane e MTV. Unë e adhuroj magjinë, shumë s’është kurrë mjaftueshëm dhe e di mirë si e bëj punën time. Unë dua të jem një magji spektaklesh. Unë nuk moderoj, Unë Megipojanizoj! EVIVAAAA EPOQUE DE MEGHI POZHANIH EVIVA MANICURE EVIVA GROTESQUE,”- shkruan Megi Pojani.

Pas këtij postimi, ndjekësit kanë spekuluar se me kë lidhje ky postim i saj, por moderatorja është shprehur se ajo e kishte me moderatoren Barbara D’Urso, padronen e së dielës në “Canale 5”, por komentuesit e kanë lidhur postimin me Megi Pojanin, e cila në të njëjtin orar është në ‘Top Channel’.

Së fundmi, pas zhurmës që shkaktuan postimet e moderatores, duket se ajo ka vendosur t’i qëndrojë po të njëjtit mendim e cila ka postuar një thënie.

“Nuk e tërheq mbrapsht çfarë thashë. Nëse e thashë atë, qëndron”, ka shkruar në postimin e fundit. Më poshtë ajo ka shtuar se këtë shprehje e ka shkëputur nga seriali i saj i preferuar “Peacky blinders” dhe se po e pret me padurim sezonin e ri të tij

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...