‘Pse jeni kaq injorantë’/ Kreshnik Spahiu ‘thumbon keq’ demokratët: SHBA ka shpallur non-grata Berishën e Bashën

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu thotë se administrata amerikane ka shpallur non-grata dy liderat e Partisë Demokratike në Shqipëri, Sali Berishën dhe Lulzim Bashën.

Sipas tij, në rrjetet sociale shqiptare ka shpërthyer një fushatë e çmendur pro Trump, por vetë Basha e Berisha po heshtin për zgjedhjen mes Trump e Biden.

Postimi i plotë i Spahiut në Fb:

PYETJE: Pse në facebook ka shpërthyer një fushatë e çmendur e demokratve shqiptar pro votës për Donald Trump?

A e dini që administrata Trump ka shpallur Non-Grata dy liderët e partisë suaj dhe kanë 4 vjet nuk i lejojnë të shkelin në Amerikë?

Pse jeni kaq injorantë dhe nuk i shihni që ata të dy po heshtin për zgjedhjen mes Trump-Biden?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...