Bleona Qereti në zi/ Ndahet nga jeta i afërmi i saj: T’u preftë shpirti në paqe të qoftë dheu i lehtë!

385

Dita e sotme është e trishtë për familjen Qerreti. Nëpërmjet një postimi në Instagram mami i Bleona Qerretit, Oli ka treguar se është ndarja nga jeta kunata e saj.

Një moment ky mjaft i vështire ndërkohë që Bleona në anën tjetër është bërë edhe pjesë e fushatës së Trump. “Sot mora lajmin e hidhur per ndarjen nga jeta te kunates time te dashur, shoqes dhe mikes me te mire te jetes sime Meliha Mlloja Qereti.

Te qofte dheu i lehte dhe pushofsh ne paqe”, shkruan mamaja e Bleonës.