Arbana tregon hallin e madh që e ka zënë pas lindjes/ Nuk po e heq dot aman, ka që dje që…

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali pak javë më parë.

Arbana solli në jetë bebushin Diell, i cili i ka dhënë ngrohtësi e shkëlqim ditëve të tyre. Pas lindjes së të voglit, pozat e Arbanës në rrjete sociale nuk kanë munguar, ndërsa moderatorja ka treguar se po përpiqet të rikthehet në formë.

Mirëpo, duket se për moderatoren është tepër e vështirë t’i humbasë kilogramët e shtatzënisë dhe të heqë dorë nga ushqimi, ndaj ky është halli i saj më i madh pas lindjes!

Në një postim në InstaStory, Arbana ka përshkruar nëpërmjet një meme-je situatën e saj aktuale, duke iu lutur Zotit që tani e tutje të ketë neps vetëm për ujë.

“Unë pasi hëngra gjysmën e tortës dje.”- shkroi moderatorja, e cila duket se do të ‘vuajë’ pak për t’u rikthyer në formë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...