Ka 20 vite pa burrin/ Valbona Memën pyetet pse s’je martuar: ajo përlot me përgjigjen e saj

Në emisionin “Mos i fol shoferit”, Valbona Mema ka treguar arsyen pse nuk është martuar kurrë pasi bashkëshorti i saj humbi jeten 20 vite më parë.

Rudina Dembacaj e pyet ne menyre te drejte perdrejte mbi temen e marteses pas 20 vitesh e ve.

Valbona i kthehet e perlotur se ajo jeton me Sokolin dhe vitet qe kane kaluar jane per te si 5 minutesh duke e konsideruar veten te dashuruar deri ne perjetesi.

“Ne e meritonim të jetonim të dy të lumtur. Pavarësisht se gjysma ime nuk është e lumtur, unë jam e lumtur për fëmijët e mi. Jam treguar shumë e fo rtë per ta dhe nuk nxjerr asnjëherë lot para tyre, por thjesht i jap kurajo, sepse unë kjo jam, kam forcë”. ka thene Valbona e emocionuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...