Fiori Dardha zemërthyer ndan lajmin e trishtë për nënën e saj

Fiori Dardha, gazetarja e mirenjohur tashme ne emisionin “Boom” ka treguar me postime te ndryshme neper rrjete sociale se ajo keto kohe po qendron prane te emes e cila ka qene e semure.

Dikush e ka pyetur ne lidhje me gjendjen shendetesore te se emes dhe ajo ka dhene kete pergjigje:

“Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital për të bërë kimioterapinë”.

Fiori vazhdimisht ka treguar se ka bere cmos qe te gjendet prane nenes se saj duke i dhene shume dashuri edhe pse vesmas ne fshehtesi edhe ajo qan.

Sic duket per Fiorin keto qenkan kohe te veshtira dhe cdo kush nga ne e kupton kur behet fjale per njeriun me te afert per nenen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...