E rëndë! Këngëtarja 36-vjeçare gjendet e vdekur në shtëpi, zhduket djali i saj i mitur

Një nënë e re është gjetur e v ra.rë me katër pl.agë th.ike në gj oks në shtëpinë e saj në Brazil, ndërsa djali i saj 7 vjeçar është zh.dukur.

Franciane Costa Simioni Dourado de Oliveira kishte publikuar një mesazh drithërues në Facebook ku shkruhej: “Je i gjallë, je i vd.ekur, gjërat vazhdojnë përpara.”

I dyshuar për vr a.sjen e saj besohet të jetë partneri i këngëtares, i cili nuk ndodhej në shtëpi kur erdhën autoritetet, por oficerët gjetën një th.ikë, një celular dhe një kartë identiteti që i përkisnin atij.

Gjithashtu edhe djali shtatë vjeçar i Franciane nuk ishte në shtëpi dhe një kërkim masiv ka nisur për të gjetur atë dhe partnerin e saj.

Franciane ishte këngëtare amatore dhe gjithashtu agjente pronash të patundshme, ajo kishte më shumë se 650 ndjekës në Instagram, dhe postonte rregullisht muzikën e saj në YouTube.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...