Dj i pasur trondit martesën e Marina Vjollcës, Getoar Selimi në hall me fiksimin e muzikantit për gruan e tij

Marina Vjollca është një ndër personazhet më të lakuara të ekranit shqiptar, ndërkohë që shfaqet çdo javë e kuruar si moderatorja e show-t “Klanifornia”.

Por duket se profili i saj në “Instagram” nuk ka kaluar pa u vënë re për pozat e videot, duke tërhequr vëmendjen dhe të Deejay-t me famë botërore, po ashtu një djalë shumë sharmant, i njohur si “Dj Snake”.

Pas një komenti që i bëri pak ditë më parë në një foto që Marina kishte postuar në “Instagram”, Dj Snake s’e ka lënë me kaq. Si duket, artisti pasanik me famë botërore është fiksuar keq me moderatoren shqiptare, pasi i ka komentuar sërish në videon e fundit që ka postuar.

Marina shihej teksa po realizonte një set të ri fotografik, ndërsa DJ e ka komentuar duke i dërguar një yll që shndrit. Kujtojmë që Marina njoftoi e emocionuar pak ditë më parë se është bërë ambasadore e markës së njohur italiane “Elisabetta Franchi” në Shqipëri dhe Kosovë, por duket se fiksimi i Dj-it ka tronditur martesën e moderatores me CEO-n e “Babastars”, Getoar Selimin.

Burime pranë çiftit kanë dëshmuar se mes tyre ka plasur keq xhelozia dhe se Getoari ka kërkuar të ballafaqohet me reperin, duke i treguar se ajo nuk është “single”, e për më tepër, është gruaja e tij.

Për ironi të fatit, Dj-i 34-vjeçar është francez, një gjuhë në të cilën Geti vendosi të titullonte duetin me Majk, pikërisht “Je t’aime” (Të dua). Dj. Snake, emri i vërtetë i të cilit është William Sami Étienne Grigahcine, njihet për deputimet “Bird Machine” and “Turn Down for What” që në vitin 2013.

Në vitin 2016 ai realizoi albumin e tretë “Let Me Love You”, në bashkëpunim me Justin Bieber. Përveç suksesit, pamjes shumë tërheqëse e stilit unik dhe jetës së luksit, ai është një djalë Parisi, qyteti i dashurisë dhe romancave, kështu që nuk është çudi të jetë ekspert në joshje.

Ndaj, komentuesit pyesnin se a e rrezikon Dj. Snake martesën e Marinës me Getoarin?

Në fakt, ajo duket shumë e lumtur në krahët e Getoarit, por “e mira s’ka fund”, thumbojnë disa komentues të tjerë, duke lënë të kuptohet se Marina nuk është çudi të tundohet.Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, si një nga çiftet më të pëlqyera të showbizz-it, kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave, edhe pse gjithmonë janë treguar tepër të rezervuar.

Por në një intervistë për “Living”, reperi foli për herë të parë mbi marrëdhënien me gruan e tij, Marinën, dhe thashethemet se xhelozia e tij është bërë shkak që ajo të mos punonte për ca kohë në televizion.

“Gjithë jetën më ka shoqëruar problemi i pamjes sime të jashtme, njerëzit më paragjykojnë, sepse u dukem shumë i ashpër, xheloz, agresiv. Në fakt, kur i lexonim ato, unë dhe Marina kemi qeshur, sepse e dimë se sa e kam përkrahur unë atë në punë dhe jo vetëm, por në çdo gjë, sikurse bën dhe ajo me mua.

Pastaj, kur e njoha, Marina ishte figurë televizive dhe ato fjalë kanë qenë të tepruara. Unë jam tip që jo për këtë, por dhe për lajme të tjera nuk kam dalë ndonjëherë të flas. Jam indiferent. Nuk flas as mirë e as keq dhe mendoj se kjo është arma më e fortë.

Po u mora me një, duhet të merrem me të gjithë. Nëse diçka e kalon kufirin, e injoroj plotësisht; këtë gjë iu them edhe administratorëve të faqeve të mia”, është shprehur Geti.

Kujtojmë se pas martesës, Marina qëndroi jashtë televizionit duke pritur projektin më të mirë. Vetëm në prill të 2019-ës, mediat shkruanin se Marina Vjollca shpalli pavarësinë nga Getoar Selimi me poza seksi, direkt pas projektit që e riktheu në televizion.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...