“Aman mos i tregoni!”/ Eduarti nuk shpëton nga Arbana, moderatorja i vesh kostumin e Halloween dhe shkrin gazit të gjithë ndjekësit

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i përdorë për Halloëeen.

Nga ana tjetër, Eduarti ka publikuar në InstaStory të njëjtën foto të Arbanës, ndërsa krahas saj i lutet ndjekësve të mos e ndihmojnë, pasi nuk dëshiron të veshë një kostum të tillë.

“Aman mos i tregoni se do të më veshi kështu dhe mua”- shkruan regjisori duke na shkrirë së qeshuri.

Keq na vjen por pavarësisht lutjes së tij Arbana i ka gjetur syzet dhe i veshi atij kostumin e Halloëeen. Ajo ka postuar në Instastory disa video nga festa e frikshme në shtëpinë e tyre, ku Edi me Jonin shihen me kostumin e bardhë dhe me syze, teksa moderatorja nuk i mban dot të qeshurat.

“Fantazma e vogël dhe fantazma e madhe”- ka shkruar Arbana mbi video.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...