Aksident i rëndë/ Policia e Shtetit përplas 27-vjeçarin me motor! Makina shkërmoqet

Mbremjen e kaluar në Tiranë është shënuar një aksident i pazakontë.

Në një nga rrugicat e lagjes së Misto Mames në kryeqytet, një makinë policie ka përplasur një person që udhëtonte me motor.

Nga pamjet e dërguara nga banorët e lagjes që ishin prezentë gjatë ngjarjes duket makina e policisë së shtetit e shkatërruar në pjesën e perparme të saj.

Nga informacionet që japin personat në vendngjarje për JOQ, ambulanca ka transportuar për në spital një 27 vjeçar të plagosur, drejtuesin e mjetit që u përplas nga efektivët.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...