“Mund ta hiqni pak kamerën, të flasim kështu…”, drejtori: Do bëhen fshatarët muzikantë?

Emisioni “Stop” ishte ditën e sotme në fshatin Mizë të Divjakës, në shkollën 9-vjeçare, pasi mësuesit e biologjisë,

gjeografisë dhe fizikës japin lëndën e artit pamor dhe muzikën. Vetë nxënësit e pranojnë këtë dhe mësimi thuajse nuk bëhet.

Per me teper ndiqni videon:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...