“Kush voton Lulin do marrin dy gogolë”, Basha i përgjigjet Ramës

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në komunikimin e tij për mediat ka komentuar edhe deklaratat e kryeministri Edi Rama, sot në Kukës.

Basha iu përgjigj pyetjes së gazetarit të Abc News, Juxhin Mustafaraj nëse kompleksohet nga deklarata e kryeministrit, i cili tha se shqiptarët nëse votojnë PD do të rikthejnë Sali Berishën, Monika Kryemadhin dhe Ilir Metën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...