Këto shenja astrologjike kanë shumë mundësi të jenë tradhtarë

-Dashi: Si një shenjë konkurruese dhe dinamike dashi ka shumë mundësi të largohet nga lidhja për një tundim të momentit. 34 % e personave të kësaj shenje pranuan se kanë tradhtuar.

-Binjakët: Kjo shenjë preferon lidhjet e shkujdesura dhe prandaj nuk është çudi që 31% e tyre kanë tradhtuar.

-Luani: i dashuron dramat dhe 36% e tyre ka pranuar se ka tradhtuar.

-Shigjetari: Shigjetari është një shenjë shumë ekstroverte dhe ka shumë mundësi të lënë një lidhje, nëse gjejnë dikë më të mirë. 23% e tyre pranon se ka tradhtuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...