Julian Deda: ‘Ja cili aktor nga Klanifornia, më ka marrë lekë borxh’

Aktori i humorit Julian Deda, ka zbuluar në intervistën e dhënë për emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, emrin e një kolegu që i ka marr lekë borxh.

Juli, pranoi t`i përgjigjej pyetjes thumbuese të moderatores Ester Bylyku, në rubrikën ‘Pyetje Hot’, vetëm që tu shpëtonte specave djegës.

I pyetur se cili koleg i ka marrë para borxh, pa u menduar gjatë, Julian Deda u përgjigj: ‘Albano Bogdo më ka marrë para borxh.’

I pyetur nga Ester, nëse Albano ia ka kthyer tashmë lekët, Juli tha: ‘Po, po , sigurisht që mi ka kthyer. Të gjithë u marrim lekë borxh njëri-tjetrit herë pas here.’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...