Iliri “tap” tallet me shqiptarët: “Mua nuk po më qajnë fëmijët për bukë, kam…

Presidenti opozitar, Ilir Meta, është shfaqur i dehur plotësisht në emisionin Zonë e Lirë.

 

Pasi Arian Cani e pyeti se për çfarë e bën të gjithën këtë rremuje, pasi i ka pasur të gjitha postet, kryeministër, kryetar kuvendi dhe President. Kaq mjaftoi që Meta Floriri të rëndonte gjuhën e tij duke u shprehur:

 

“Po për këtë popull mor e bëj, për t’i hequr këta oligarkë që kanë 20 vite që bëjnë pordhë në këtë vend. Po pse mor për çfarë ta bëj? Mua s’më qajnë fëmijët për bukë në shtëpi. Jemi fundi i botës”, tha Meta i lajthitur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...