Çfarë ndodhi në studio? Ana e Për’puthen pret flokët live

Ana bëri një veprim të admirueshëm puntatën e sotme të ‘Për’Puthen.

Ajo vendosi të presë flokët e saj live, për t’i dhuruar për një vajzë të prekur nga kanceri.

Mes lotësh bukuroshja brune tha se ndihet e lumtur që me flokët e saj do të gëzojë një grua që ka kaluar shumë. E duhet pranuar, edhe pse me flokë disi më të shkurtër, Ana u shfaq sërish tërheqëse.

“Ndoshta atë do e bëjnë të lumtur këto flokë që kam unë dhe do t’i japin forcë për sëmundjen që ka. Jeta është shumë e bukur, të dashura, nëna, motra, kanceri i gjirit vret, ju lutemi kujdeseni për vete.

Veç pjesës së flokëve, zonjës, gruas do ia bëj edhe vetullat. Dua t’ia bëj edhe ato”, u shpreh Ana.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...