Shpërthim me lëndë plasëse në hyrje të banesës së gazetarit. Ja çfarë filmuan kamerat e sigurisë

Një sasi lëndë pla sëse ka shp ërthyer në pjesën e jashtme të banesës së gazetarit të News24 në Lezhë, Elidon Ndreka.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:30, në fshatin Balldre dhe për fat të mirë nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur se një automjet është filmuar nga një kamera sigurie, nga i cili ka zbritur një person dhe ka vendosur lenden plasëse dhe më pas është larguar.

“Në pjesën e jashtme të hyrjes së banesës së shtetasit E.N, ka shp ërthyer një sasi e vogël dyshohet lëndë p lasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...