Ilir Meta akuzon Arian Çanin: S’të pëlqen ty se ke marrë porosi në telefon tani…do ruash relatat! Gazetari: Ua ma futi

Pjesë nga debati

Ilir meta-Arian Çanit: Më lër more të flas, s’të pëlqen ty tani biseda…?

Arian Çani: Më lër titani, më duhet të menaxhoj kohën, jam i detyruar…

Ilir Mtea: Po jo ore ke marrë porosi ti tani, në telefon…që ‘ndrëprite atë kur të flasë për gjëra serioze’. Lëri këto tani..

Arian Çani: Unë e kam bërë këtë?

Ilir Meta: Eee ti, lëri këto tani, se e di unë, çdo njeri ka dëshirë të ruajë disa relata

Arian Çani: Ma fute dhe mua plak?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...