Del nga binarët Ilir Meta ndaj Ramës: Ore qen bir qeni, këlysh Blloku, të bëj që të mos kesh vrimë të futesh në Shqipëri

Ilir Meta: Një luan nuk trembet nga një lepur. Lepuri është zënë në çark dhe është marrë p.eng. Del e thotë ‘jam krenar për babain tim’. Për çfarë është krenar ai, që Kristaqi ka va.rur Havzi Nelën.

Pse çfarë e kishte të atin ai qen bir qeni? E kishte gjë partisan? More jam Ilir Meta unë, se del e thotë aty që ka dalë të shoërndajë dekorata. Pse kush është Vojo Kushi? Vojo Kushi sot është President. Do ketë 3 milionë Vojo Kushë në shesh.

Je i marrë pe.ng nga Soros-i. Most ë bëj të nxjerr dhe emra analistësh që marrin para nga Soros. Ore këlysh Blloku. Unë të bëj që të mos kesh vrimë të futesh në Shqipëri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...