Artan Hoxha përfundon në Prokurori për ngjarjen në Shkodër, gazetari reagon në rrjetet sociale

Gazetari Investigativ Artan Hoxha me anë të një statusi në rrjetet sociale ka publikuar një video teksa shihet kur hyn në Prokurorinë e Shkodrës.

Krahas videos ai ka publikuar edhe fletë-thirrjen e firmosur nga Prokurori Arben Smaçi ndaj gazetarit Hoxha.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...